• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Молодіжне об'єднання "ШТОРМ"

Припинило свою діяльність!Районне молодіжне об’єднання «ШТОРМ» (Шкільних, Творчих, Об'єднань, Решетилівської, Молоді) створене у жовтні 2009 року на базі БДЮТ при підтримці районного відділу освіти.

Метою діяльності Решетилівського районного молодіжного громадського об'єднання «ШТОРМ» є захист законних прав дитини; виховання громадянської позиції; розвиток організаторських здібностей учнів; прагнення вчитись будувати партнерські відносини в діяльності дорослих та дітей на принципах співдружності, творчого пошуку, демократизму.

Основні завдання діяльності Решетилівського районного молодіжного громадського об'єднання «ШТОРМ» :

· сприяти всебічній підтримці талановитої молоді;

· сприяти підготовці та проведенню різноманітних заходів, спрямованих на добрі та корисні справи; встановлення й підтримки зв'язків між ними, у тому числі для надання взаємної підтримки і допомоги;

· сприяти збереженню та примноженню духовних цінностей, що мають стати орієнтиром для майбутніх поколінь;

· сприяти вихованню дітей у дусі поваги один до одного, старших людей;

· сприяти навчальній та творчій діяльності учнів;

· сприяти формуванню особистості з глибокою усвідомленою громадянською позицією;

· сприяти забезпеченню захисту прав і інтересів учнів;

· створювати широке поле можливостей для самореалізації школярів в конкретних справах.

Об’єднання налічує більше 500 чоловік. Постійним діючим статутним органом Решетилівського районного молодіжного об'єднання «ШТОРМ» є Рада «Лідер». Рада «Лідер» Решетилівського районного молодіжного громадського об'єднання «ШТОРМ» обирається у складі Прем'єр - міністра Ради та одного представника з кожного первинного об'єднання, але не менше трьох осіб.

Кiлькiсть переглядiв: 617

Коментарi